APIE MUS

 

 

UAB „Rąstinė troba“ įkurta 1999 metais ir nuo to laiko užsiima rąstinių statinių dizainu, gamyba ir statyba. Tai šeimos verslas bei 100% lietuviško kapitalo įmonė. Kompanija stato rankų darbo namus tiek nuolatinio tiek poilsinio pobūdžio gyvenamosioms vietoms, orientuodamasi į Lietuvos ir Norvegijos rinkas.

 

Visos medienos konstrukcijos yra statomos pagal individualius klientų projektus. Mes teikiame profesionalias konsultacijas atsižvelgdami į klientų vizijas ir poreikius. Savo produkcijai naudojame tik aukščiausios rūšies lietuviškas pušis. Mediena yra paruošiama dviem būdais: specialioje džiovykloje ir natūraliuoju. Pastarajam reikia 1 – 2 metų kadangi mediena sandėliuojama džiovinimo angaruose.

 

Mūsų įmonės specialistai yra atsakingi bei aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai, kurią ištobulina dirbdami Norvegijoje. Rąstinių statinių kokybė yra nuolat prižiūrima, kadangi visas procesas vyksta kompanijos dirbtuvių teritorijoje. Užbaigtas projektas išmontuojamas ir transportuojamas į reikiamą vietą, kur ir vėl yra surenkamas.

 

Turėdami didelę patirtį rąstinių namų gamyboje, todėl garantuojame aukščiausią kokybę!